rovný strih svadobných šiat
Svadobné šaty

Strihy svadobných šiat

Strihy šiat. Svadobné šaty
Neviete aké šaty si vybrať na svoju svadbu? Nemáte presnú predstavu o tom ako by mali vyzerať ? Ponúkame vám základné strihy svadobných šiar, ktoré vás môžu motivovať.

 

Strihy svadobných šiat

1. Ačkový strih
2. Princeznovský strih
3. Rovný strih
4. Trumpetový strih
5. Morská panna
6. Kombinéza

 

Ako začať podnikať – 10 tipov pre úspešný štart

Ako nakresliť psa krok za krokom

Mastné vlasy : 5 domácich liekov

Ako si vybrať svadobné šaty

 

Strihy svadobných šiat

1. Ačkový strih

Svadobné šaty Áčkový strih sú o niečo viac splývavé ako princeznovské šaty, majú vypasovaný živôtik v páse a vytvárajú áčkový tvar smerom k zemi, čím pripomínajú obrys veľkého písmena „A“. Ideálne pre všetky typy postáv.
Áčkový strih je svadobná silueta, ktorá nikdy nevyjde z módy. Je prispôsobená poprsiu a prirodzenému pásu a potom sa rozplýva do sukne, ktorá pripomína tvar veľkého písmena „A“. Tento tvar pasuje všetkým postavám. Zdôrazňuje pás a poskytuje dostatok voľnosti v oblasti bokov.

 

Áčkový strih svadobných šiat

2. Plesové šaty tiež nazývane „princeznovské“ šaty

Tieto šaty majú vypasovaný živôtik a plnú sukňu. Sú ideálne pre väčšinu typov postáv, ale môžu byť príliš veľké pre drobné ženy s veľmi malými rámami. Preto odporúčam jednotlivé šaty vyskúšať a posúdiť sám.

 

Princeznovske svadobne saty

3. Rovný strih

Úzky tvar, ktorý sa tiahne od výstrihu až po spodný okraj. Ideálny pre štíhle postavy a atletické typy. Skvelé aj pre postavy s širokými bokmy, ktoré chcú vyniknúť svojimi krivkami!

 

rovný strih svadobných šiat

4. Trumpetový strih

Trumpetový strih svadobných šiat prilieha k telu a rozširuje sa do polovice stehien. Tento strih je niečo medzi upraveným strihom do á a strihom morskej panny. Ideálny pre nevesty, ktoré chcú zvýrazniť malý pás a drobné ženy.

 

trumpetový strih svadobných šiat

5. Morská panna

Morská panna elegantná a sexy. Prilieha k telu od hrudníka po kolená, potom sa rozširuje až ku kolenám. Ideálne pre nevesty, ktoré chcú ukázať svoje krivky. Ak ste odvážne a nehanbíte sa za svoju postavu, určite vyskúšajte aj tento typ šiat.

 

morska panna strih svadobných šiat

6. Kombinéza

Jednodielny odev, ktorého spodná časť spadá do nohavíc alebo šortiek. Skvelé pre všetky typy postáv! Je neobvyklá ale pre ženy, ktoré neobľubuju šaty je riešením.

 

kombinéza svadobné šaty

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.